Themakist Junglefeestje
Jungle Safari Kinderfeestje Themakist huren
“Jungle Safari kinderfeestje thuis vieren”

In de Jungle lopen de wilde dieren los!
Sam de Safari-man is de dieren in het jungle bos kwijtgeraakt! Sam de Safari-man heeft jullie hulp hard nodig om de dieren weer terug te vinden.
We verkleden ons als een echte Safari Ranger en we gaan op zoek naar de dieren. Ook gaan we allerlei leuke spelletjes en een speurtocht doen. Ga je mee op safari avontuur met ‘Sam de Safariman’ ?

Huur de themakist Jungle Safari kinderfeestje voor een geweldig kinderfeestje thuis!
De kinderen verkleden zich als een safari ranger, en gaan een speurtocht volgen. Onderweg komen zij de wilde dieren tegen. Hoeveel dieren tel jij? Bij elk dier gaan de kinderen een leuk dierenspel doen, zoals apen blikgooien, leeuw eten geven, Giraffe ringgooien. Ook zit er in de themakist diverse leuke Safari/Jungle decoraties om je huis om te toveren tot een Jungle!
Een vrolijke en gezellige themakist voor kinderen die van dieren houden!
Leeftijd: 5 t/m 7 jaar

Wat zit er in de themakist jungle safari:
• Safari verkleedpakken
• Dieren verkleedpakken.
• Draaiboek met uitleg van de spellen.
• Een speurtocht met ruim 10 spellen, zoals: brullende leeuw (ballengooien), alle aapjes kijken (blikgooien), lang nek (giraffe: ringgooien) etc.
• Decoratiematerialen, zoals: slingers, Jungle muurposters, leeuwen- en tijgerplacemats etc. om je huiskamer om te toveren in een jungle sfeer!
En nog veel meer!



De spellen, verkleed- en decoratiematerialen zit in de themakist jungle/safari. Het enige wat je nog nodig hebt zijn bordjes, bekers en uitnodigingen.
Leeftijd: 5 t/m 7 jaar
Huurprijs Jungle verkleedkist voor 6 kinderen: € 45,-
Voor elk kind meer is het €5,- extra per kind (max aantal kinderen: 8 kinderen).
Wilt u de themakist Jungle feest huren? Vul het Contactformulier in en u krijgt meer informatie over de themakist.
Themakist Jungle Safari huren:
Wilt u de themakist Jungle Safarifeest huren? Vul het contactformulier in of stuur een berichtje naar Kidzpartykist@live.nl.Geef door: de datum van het feestje en hoeveel kinderen er op het feestje komen (incl. de jarige).Kidzpartykist reageert z.s.m. om te kijken of de datum beschikbaar is.Na bevestiging krijgt u overige informatie over de themakist, zoals uitleg verhaal en spellen themakist, het ophalen van de themakist*, etc.*U kunt de themakist ophalen op het contactadres in Ter Aar (Zuid Holland). |
Voor meer informatie: Kidzpartykist@live.nl.
Reacties van ouders en jarigen:
-Beste Jacqueline,
Het was een succes de kist! Echt heel leuk!
- Het feestje was zeer geslaagd!
-21-03-2021
Hi Jacqueline,
Vanmiddag hebben de kids heerlijk gespeeld met alle leuke spellen en verkleedkleren uit de kist. Hartstikke leuk!
Kidzpartykist
- Jungle Kinderfeestje
- Jungle opdrachtenkaartjes en speurtochtkaartjes
- Jungle safari feest leeuw eten geven
- Jungle safari kinderfeest decoratie
- Jungle safarifeest Giraffe ringgooien
- Jungle spel bingo speurtocht
- Jungle tafelversiering
- Jungle thema spelletjes
- Junglefeest decoratie
- Junglefeest Giraffe verkleedpak
- Krokodillen verkleedpak
- Leeuwen verkleedpak
- Tijger verkleedpak

Mijn naam is Jacqueline Wahle.
Ik werk als Pedagogisch Medewerkster op een kinderdagverblijf/ buitenschoolse opvang.
In mijn vrije tijd organiseer ik graag themafeestjes.
Met veel plezier heb ik de themakist voor jullie samengesteld en hoop ik dat jullie een geweldig kinderfeestje hebben!
Alvast veel plezier met het themafeestje!